Mērķi un uzdevumi

Mērķi un uzdevumi

Īss apraksts:     Kā cilvēks spēj kaut ko panākt? Kā iespējams piepildīt sapni vai izpildīt plānu? Šķiet, daudziem no mums ir nesasniegti mērķi vai neizpildīti plāni, un daudzi no mums saskaras ar uzdevumiem,... Подробнее
* Valoda:
Lasīt fragmentu: Ir pieejams
5.00€

    Kā cilvēks spēj kaut ko panākt? Kā iespējams piepildīt sapni vai izpildīt plānu? Šķiet, daudziem no mums ir nesasniegti mērķi vai neizpildīti plāni, un daudzi no mums saskaras ar uzdevumiem, kuri izrādās milzīgi, pat neizpildāmi. Tas attiecināms ne tikai uz indivīdiem, bet arī uz uzņēmumiem un pat valstīm. Vēsture ir pilna ar neveiksmīgiem projektiem.


    Pētot organizācijas priekšmetu, L. Rons Habbards attīstīja milzīgu tehnoloģisko bāzi, lai nodrošinātu jebkuras grupas veiksmi. Tāpat viņš nodrošināja arī risinājumi visbiežāk sastopamajam neizdošanās cēlonim: nespējai realizēt plānus.


    Šajā nodaļa jūs atklāsiet, kā iespējams sasniegt burtiski jebkuru mērķi, neatkarīgi no tā lieluma. Plāni var tikt realizēti līdz to piepildījumam, ievērojot virkni būtisku soļu, kam jāseko citam aiz cita. Jūs uzzināsiet, kas šie ir par soļiem un kā tos pielietot jebkur – personisko ambīciju gadījuma, ģimenē, grupā, biznesā un citur. Jūs uzzināsiet, ka jūsu sapņi tiešām vat piepildīties.