Veselums un godīgums

Veselums un godīgums

Īss apraksts:     Kas cilvēkiem liek attālināties no piedalīšanās dzīvē? Priekpilns bērns izaug par apvaldītu un piesardzīgu pusaudzi. Sieviete ar veiksmīgu karjeru pārtrauc vienas privātas attiecības pēc otr... Подробнее
* Valoda:
Lasīt fragmentu: Ir pieejams
3.00€

    Kas cilvēkiem liek attālināties no piedalīšanās dzīvē? Priekpilns bērns izaug par apvaldītu un piesardzīgu pusaudzi. Sieviete ar veiksmīgu karjeru pārtrauc vienas privātas attiecības pēc otrām un pēc tam cieš no pašcieņas trūkuma. Pensionārs atskatās uz savu dzīvi, nožēlojot lēmumus, kurus pieņēmis.


    Šiem tik ļoti pierastajiem scenārijiem ir savs iemesls. Tie neatgadās "vienkārši tāpat," kā arī tie nav pakļauti kaut kādai nolemtībai. L. Rons Habbards savāca lielu daudzumu materiālu, kuri godīgi risina un atrisina pamat cēloni, kādēļ cilvēks attālinās no pārējiem un zaudē personības veselumu. Un viņš attīstīja precīzu metodi kā var palīdzēt cilvēkiem atgūt godīguma un pašvērtības sajūtu. Nepiepildītiem sapņiem un nožēlai par pagātni nav jāturpina cilvēku vilkt prom no iesaistīšanās tagadnē.


    It reāls mehānisms, kas liek cilvēkiem pārtraukt attiecības, aiziet no ģimenēm, grupām un tik tiešām arī no saviem sapņiem. Taču šādas situācijas var izlabot. Šajā nodaļā jūs atklāsiet, kā jūs varat palīdzēt citiem atgūt veselumu – un viņu dzīves sparu. Tas ir jauns skats uz senu problēmu, un tas nozīmē, ka jums vairs nav jāsēž malā un bezpalīdzīgi jāvēro citu ciešanas. Tā vietā jūsu rīcībā būs instrumenti, kas pilnībā atrisina šādu postu.