Iemācīšanās tehnoloģija

Iemācīšanās tehnoloģija

Īss apraksts:     Padomājiet par šādu jautājumu: vai Jūsu studiju laikā ir kāds jums mācījis kā iemācīties?    Šodien cilvēki absolvē skolu, neprotot rakstīt un lasīt tādā līmenī, kāds ir nepieciešams, lai izpildī... Подробнее
* Valoda:
Lasīt fragmentu: Ir pieejams
3.00€

    Padomājiet par šādu jautājumu: vai Jūsu studiju laikā ir kāds jums mācījis kā iemācīties?

    Šodien cilvēki absolvē skolu, neprotot rakstīt un lasīt tādā līmenī, kāds ir nepieciešams, lai izpildītu savu darbu un tiktu galā ar dzīvi. Tā ir samilzusi problēma. Tas nenozīmē, ka mācību priekšmetus nav iespējams apgūt, vienkārši cilvēkam nav iemācīts kā mācīties. Šis ir iztrūkstošais posms izglītībā.

    L. Rons Habbards aizpildīja šo robu, radot pirmo un vienīgo tehnoloģiju kā iemācīties. Viņš atklāja likumsakarības, uz kuram balstās iemācīšanās process, un izstrādāja strādājošas metodes, kuras var pielietot ikviens, un iegūt lieliskus rezultātus. Viņš nosauca šo priekšmetu par "Iemācīšanās tehnoloģiju".

    Šī tehnoloģija nodrošina apmācības pamatu izpratni un precīzi norāda veidus, kā izvairīties no dažādiem šķēršiem, ar kuriem cilvēks sastopas mācīšanās laikā.

    Iemācīšanās tehnoloģija nav ātrlasīšana vai atmiņas triki. Tie nav pierādījuši kāda indivīda spējas aptvert ātrāk, ko viņš mācās, vai arī uzlabot kāda lasīt, rakstīt vai runāt prasmi. Iemācīšanās tehnoloģija rāda mācīties, lai varētu pielietot iegūtās zināšanas praksē.

    Šajā grāmatā ietvertā informācija ir tikai neliela daļa no Habbarda kunga izstrādātās pilnas Iemācīšanās tehnoloģijas. Neieskatoties uz to, šajā nelielajā pārskatā tiek ietvertas pamatzināšanas, kuras jūs varēsiet pielietot, lai mācītos efektīvāk. Izmantojot šo tehnoloģiju jebkurš cilvēks car iemācīties jebkuru priekšmetu.