Laulība

Laulība

Īss apraksts:     Ja senāk ģimene bija tas stabilais pamats, uz kā balstījās viss pārējais, tad šodien tās iedragātās atliekas ir daudzu sabiedrības nelaimju cēlonis. Un lai gan noslēgto laulību skaits joprojām pā... Подробнее
* Valoda:
Lasīt fragmentu: Ir pieejams
5.00€

    Ja senāk ģimene bija tas stabilais pamats, uz kā balstījās viss pārējais, tad šodien tās iedragātās atliekas ir daudzu sabiedrības nelaimju cēlonis. Un lai gan noslēgto laulību skaits joprojām pārsniedz šķirto laulību skaitu, atšķirība starp šiem skaitļiem strauji samazinās. Laulība kā institūcija ir ceļā uz pilnīgu neveiksmi.

    L. Rons Habbards ir daudz rakstījis par cilvēku savstarpējām attiecībām, un daudz ko no tā var pielietot arī laulībā kā visdziļāk personiskajās no attiecībām. Izlasot šo nodaļu jūs atklāsiet metodes, kā veidot veiksmīgu laulības dzīvi, kāpēc izjūk daudzas laulības, kā noskaidrot, vai partneri ir saderīgi, un kā izglābt brūkošu laulību.

    Lai gan žurnāli ir pilni ar pseidopsihologu padomiem, tendence ir tikai pasliktinājusies. Šeit ir reāli risinājumi - tādi, kuri dod rezultātus - kurus var pielietot, lai uzlabotu jebkuras tuvas attiecības.