Emociju toņu skala

Emociju toņu skala

Īss apraksts:     Cik bieži jums ir gadījies dzirdēt kādu sakām: "Es viņu nesaprotu"? Laiku pa laikam neracionālās, neparedzamās mūsu līdzcilvēku darbības tiek uztvertas no apkārtējo vērotāju puses kā normālas.   ... Подробнее
* Valoda:
Lasīt fragmentu: Ir pieejams
5.00€

    Cik bieži jums ir gadījies dzirdēt kādu sakām: "Es viņu nesaprotu"? Laiku pa laikam neracionālās, neparedzamās mūsu līdzcilvēku darbības tiek uztvertas no apkārtējo vērotāju puses kā normālas.

    Patiesība ir sekojošā - līdz šim brīdim nav eksistējusi patiesi strādājoša metode cilvēku uzvedības paredzēšanai, kuru varētu pielietot jebkurā situācijā.

    L. Rons Habbards ir izstrādājis tieši šādu metodi, un tā pielietojama attiecībā uz ikvieni cilvēku bez izņēmuma.

    Ar šīs informācijas palīdzību ir iespējams paredzēt potenciālā dzīvesbiedra vai dzīvesbiedres, biznesa partnera, darbinieka vai drauga uzvedību, pirms jūs izlemjat uzsākt nopietnas attiecības. Šādi, ja jums ir iespēja nekļūdīgi paredzēt cilvēku uzvedību, jūs varat pilnība izvairīties vai samazināt to risku, kas veidojas cilvēku savstarpējās attiecības.

    Ja jūs esat spējīgs saprast un izmantot šī bukleta informāciju, jūs varat panākt ka visi savstarpējo attiecību aspekti kļūs daudz auglīgāki un sniedz jums izteikti lielāku gandarījumu. Jūs zināsiet, ar kuru cilvēku jums vajag veidot attiecības un no kura izvairīties. Un jūs varēsiet palīdzēt tiem cilvēkiem, kuri ir iestiguši grūto savstarpējo attiecību muklājā. Iztēlojaties - pēc neilga laika, jūs spēsiet paredzēt cilvēku uzvedību jebkuros apstākļos. Jūs to varēsiet. Katru reizi nekļūdīgi.