Problēmas saistītas ar narkotiku lietošanu

Problēmas saistītas ar narkotiku lietošanu

Īss apraksts: Nav pārāk stipri teikt, ka narkotikas ir kļuvušas par galveno sabiedrības postu. Nav dzīves jomas, kuru nebūtu skārusi šī epidēmija. Noziedzība un vardarbība ir visuredzamākas blakusparādības, bet am... Подробнее
* Valoda:
Lasīt fragmentu: Ir pieejams
3.00€

Nav pārāk stipri teikt, ka narkotikas ir kļuvušas par galveno sabiedrības postu. Nav dzīves jomas, kuru nebūtu skārusi šī epidēmija. Noziedzība un vardarbība ir visuredzamākas blakusparādības, bet amorālums, nepabeigta izglītība un, tik tiešām, izpostītas dzīves nav mazāk nopietnas un ir tikai izplatītas.

    Un problēma neaprobežojas tikai ar ielas narkotikām; medicīniskie un psihiatriskie preparāti, vai tie būtu sāpju remdētāji, trankvilizatori vai "antidepresanti", ir tikpat postoši.

    L. Rons Habbards šo problēmu neizvirzīja ar mērķi izārstēt indivīdu no psihiskajām slimībām, bet gan kā turpinājumu pētījumam, kā atbrīvot cilvēku kā garīgu būtni un šajā ceļā tikt galā ar jebkuriem šķēršļiem, kuri būtu jānovērš. Narkotikas ir šāda barjera.

    Nebija atrisinājuma līdz tam brīdim, kad Habbards izveidoja darbojošos narkotika reabilitācijas programmu. Psihiatrijas iedvesmotās programmas piedzīvoja vairāk neveiksmju nekā guva panākumus, dažas no tām tikai izraisīja smagāku atkarību. Citi cilvēki ar daudz labākiem nodomiem saprata, ka ar labiem nolūkiem vien nepietiek. Tiem pietrūka tehnoloģijas, kas darbotos.

    Habbarda programma sniedz šādu tehnoloģiju. Sākot no tā, ka palīdz cilvēkam atklāt, kādēļ viņš uzsāka lietot narkotikas, līdz tam, ka samazina to postījumu, kādu narkotikas nodarīja prātam un garam, un līdz tam, ka attīra ķermeni no indēm, kuras rada ilgstoši narkotiku pārpalikumi. un līdz cilvēka nodrošināšanai ar metodēm, kas uz visiem laikiem palīdz viņam atturēties no narkotikām, tā bez šaubām ir vispilnīgākā un efektīvākā programma pasaulē. Šodien, pirmo reizi, kā to var apstiprināt tie simti tūkstoši, kas ir atkarīgi no narkotikām un alkohola, viņi var atbrīvot sevi no šīs mānijas un atkal uzsākt dzīvot ar atjaunotu enerģiju un cerībām. Šī buklets satur dažus šīs programmas vienkāršākos principus un sniedz pirmo reālo sapratni par vielu ļaunprātīgas lietošanas problēmām.