Apspiešanas iemesls

Apspiešanas iemesls

Īss apraksts:     Kāpēc daži cilvēki slimo daudz biežāk nekā citi? Kādēļ dažiem ir tieksme iekļūt negadījumos? Un vai ir iemesls tam, ka citi piedzīvo emocionālus kritumus, kad vienu dienu viņiem klājas labi un... Подробнее
* Valoda:
Lasīt fragmentu: Ir pieejams
5.00€

    Kāpēc daži cilvēki slimo daudz biežāk nekā citi? Kādēļ dažiem ir tieksme iekļūt negadījumos? Un vai ir iemesls tam, ka citi piedzīvo emocionālus kritumus, kad vienu dienu viņiem klājas labi un citu dienu slikti?


    To var izskaidrot, un tam nav nekāds sakars ar dieviem, likteni vai zvaigžņu stāvokli. Patiesībā, īstais iemesls, kas slēpjas aiz šī fenomena un ir tā izskaidrojums – ir atrodams Saentoloģijā.


    L. Rons Habbards bija spējīgs ieraudzīt cauri cilvēku sarežģītajai uzvedības un atklāt fonā esošos faktorus, kuri paskaidro apspiešanas fenomenu cilvēku sabiedrībā - tā ir apspiešana no citu līdzcilvēku puses, kuri izraisa šos, it kā nejaušos, gadījumus. No viņa darba fragmentiem šajā nodaļā Jūs uzzināsiet kā atpazīt cilvēkus, kuri novēl Jums sliktu, un tos, kuriem vajadzētu būt Jūsu draugiem. Jūs atklāsiet, kāpēc dažiem cilvēkiem neveicas dzīvē, un kā Jūs varat palīdzēt viņiem atgūt labklājību. Jūs uzzināsiet par mehānismu, kas stāv aiz šīs graujošās, tomēr ikdienišķās situācijas, un veidus kā pretoties tam. Šie ir dati, kas patiesībā var manāmi un uzreiz izmainīt Jūsu dzīvi, tapāt kā tie jau ir izmainījuši citu cilvēku dzīves.