Palīdzība traumu un slimību gadījumos (Asisti)

Palīdzība traumu un slimību gadījumos (Asisti)

Īss apraksts:     Cilvēki bieži gūst ievainojumus. Cilvēka ķermenis ir pakļauts slimībām, traumām un nejauša vai tīša rakstura nelaimēm.     Gadu simtiem ilgi reliģijas ir centušās atvieglot cilvēka fizi... Подробнее
* Valoda:
Lasīt fragmentu: Ir pieejams
5.00€

    Cilvēki bieži gūst ievainojumus. Cilvēka ķermenis ir pakļauts slimībām, traumām un nejauša vai tīša rakstura nelaimēm.


    Gadu simtiem ilgi reliģijas ir centušās atvieglot cilvēka fiziskās ciešanas. Metodes svārstījās no lūgšanām līdz roku uzlikšanai, un radās daudz māņticības, lai izskaidrotu to gadījuma rakstura iedarbību. Tomēr vienalga, kādu metodi pielietoja, parasti tika uzskatīts, ka garam ir ietekme uz ķermeni.


    Šodienas medicīna ārstē ķermeni, kad ar to kaut kas nav kārtībā. Bet tā gandrīz pilnīgi nepievērš uzmanību garīgas būtnes savstarpējām attiecībām ar savu ķermeni, un tam, kādu ietekmi pirmais rada uz otro.


    Lieta ir tāda, ka pēc jebkuras nepieciešamās medicīniskās aprūpes indivīdam pašam ir milzīgas spējas ietekmēt ķermeni, tā labsajūtu vai tās trūkumu.


    L. Rons Habbards izveidoja daudzus pielietojuma veidus saviem pētījumiem, raugoties uz cilvēka ķermeniskām grūtībām no garīgā un dvēseliskā aspekta. Arvien vairāk attīstot to tehniku, radās jauna tehnoloģija attiecībā uz ķermeni, un to nosauca par "Asistu".


    Veidi, kādos asistus, var pielietot, ir gandrīz bez ierobežojuma. Tie vienmēr palīdz un bieži dod apbrīnojamus rezultātus. Mūsdienās pastāv milzum daudz asistu piemēroti dažāda veida apstākļiem, un daži galvenie un daži galvenie un visplašāk pielietotie ir iekļauti šajā bukletā.