Organizēšanas pamati

Organizēšanas pamati

Īss apraksts:     Ikviens atzīt, ka tad, ja lietas tiktu labāk organizētas, cilvēki dzīvotu labāk. Mēs visi esam guvuši pieredzi ar birokrātijas vilcināšanos, bezpersoniskām valsts aģentūrām vai paviršiem komerciā... Подробнее
* Valoda:
Lasīt fragmentu: Ir pieejams
3.00€

    Ikviens atzīt, ka tad, ja lietas tiktu labāk organizētas, cilvēki dzīvotu labāk. Mēs visi esam guvuši pieredzi ar birokrātijas vilcināšanos, bezpersoniskām valsts aģentūrām vai paviršiem komerciāliem uzņēmumiem. Sliktas organizācijas problēmas ir nopietna un tās maksa ir izniekoti biljoni, neefektivitāte un pazemināts ražīgums.

    Vairāk individuālā līmenī organizācija ir - un bieži vien iztrūkstoša - personisko panākumu atslēga. Tā ir arī nepieciešama veiksmīgai ģimenei. Mērķu sasniegšana, neatkarīgi no tā, cik tie mazi vai lieli, pieprasa zināšanas par organizāciju. Kā jūs visefektīvāk un visproduktīvāk izmantojiet savu laiku, savas aktivitātes un savus resursus? Kā jūs mazināt traucēkļus? Un kā jūs izkārtojat savus spēkus, lai sasniegtu mērķus?

    L. Rons Habbards konstatēja, ka cilvēkam tikpat lielā mērā trūka zināšanas gan par to, kā organizēt savu darbību, gan par viņa patieso garīgo dabu. Un prāva daļa viņa meklējumu bija veltīti tam, lai noskaidrotu organizācijas jautājumu, tas ir uzdevums, kuru viņš paveica pilnībā.

    Šis buklets satur tikai dažus no organizēšanas tehnoloģijas pamat principiem, kurus viņš izstrādāja, taču šie pamati kā tādi ir pietiekami, lai ievērojami pastiprinātu jebkurus centienus, vai tā ir grupa, vai indivīds. Haoss un apjukums nav dabiski dzīves stāvokļi.

    Tie vienīgi pastāv, kad dabiskie likumi nav saprasti vai tiem neseko. Šeit ir daži no organizācijas un organizēšanas dabiskajiem likumiem.

    

Atslēgas vardi: Organizēšanas pamati