Saskarsme

Saskarsme

Īss apraksts:     "Cilvēks ir dzīvs tik lielā mērā, cik tas spēj veidot saskarsmi", L. Rons Habbards rakstīja. Saskarsme ir dzīves aspekts, kuru viņš patiešām ļoti dziļi izpētīja, kopumā uzrakstot simtiem tūkstošu... Подробнее
* Valoda:
Lasīt fragmentu: Ir pieejams
3.00€

    "Cilvēks ir dzīvs tik lielā mērā, cik tas spēj veidot saskarsmi", L. Rons Habbards rakstīja. Saskarsme ir dzīves aspekts, kuru viņš patiešām ļoti dziļi izpētīja, kopumā uzrakstot simtiem tūkstošu vārdu par šo ļoti svarīgo dzīves jomu. Komunikācijas spējas ir būtiskas jebkurā cilvēku saskarsmes sfērā. Faktiski, kad viss ir pateikts un izdarīts, vienalga kādā līmenī, saskarsme ir vienīgā darbība, kura ir kopīga visiem cilvēkiem.

    Labums, ko dod efektīva saskarsme, ir pārāk liels, lai visu varētu uzskatīt, jo tā uzlabo visus dzīves aspektus, no personiskā līdz profesionlajam. Spēja veidot saskarsmi ir būtiski svarīga, lai jebkuri centieni sekmētos.

    Šajā bukletā jūs uzzināsiet, no kā sastāv laba saskarsme un kā atpazīt sliktu, kādi ir saskarsmes komponenti un kā tos pielietot, un kādēļ saskarsme lielākā mērā, ne mazākā, nodrošina indivīdam lielāku brīvību.

    Tapat šajā bukletā ir iekļauts liels daudzums vingrinājumu, kurus Habbarda kungs izstrādāja, lai kāds varētu uzlabot savu saskarsmes līmeni un gūtu lielu praktisku pielietojumu dzīvei. Pamatīgi izprotot šos datus, jūs nodrošināsiet sevi ar līdzekļiem, kurus vienmēr varēsiet pielietot.