Sapratnes komponentes

Sapratnes komponentes

Īss apraksts:     Grāmatveikalu plaukti pilni ar grāmatām par pašattīstību; sprediķotāji un oratori, kuri lekcijās runā par cilvēka iespējām palīdzēt pašam sev, visi piedāvā neskaitāmus risinājums dzīves izprat... Подробнее
* Valoda:
Lasīt fragmentu: Ir pieejams
3.00€

    Grāmatveikalu plaukti pilni ar grāmatām par pašattīstību; sprediķotāji un oratori, kuri lekcijās runā par cilvēka iespējām palīdzēt pašam sev, visi piedāvā neskaitāmus risinājums dzīves izpratnes problēmām. Taču nebeidzamā cilvēka grūtību straume joprojām netiek atrisināta.


    Šajā nodaļā L. Rons Habbards dodas šo risinājumu meklējumos, lai sniegtu pamat zināšanas par to, kas patiesībā veido sapratni.


    Ko jūs varat darīt ar šīm zināšanām? Zinot, kas īsti ir sapratne, jūsu rīcībā ir instrumenti, lai nokārtotu pašu dzīvi. Tas nozīmē, ka jums ir instrumenti, lai palielinātu jūsu sapratni pilnīgi par jebko – ieskaitot cilvēkus, ko jūs pazīstat un ar kuriem jūs kontaktējaties.


    Šīs zināšanas jums dos iespēju palīdzēt citiem, kas pārcieš sāpes, kuras izraisījusi nesapratne, atšķirīgi viedokļi, sabrukušas attiecības un citas nepatīkamas lietas, kas cilvēka dzīvi padara par secīgu grūtību virkni. Jūs iemācīsieties sapratnes komponentus un to, kā tie savstarpēji saistās un ievieš sapratni. Ar iemaņām, kuras cilvēks var iegūt no pašu pamatu izzināšanas (kas šeit ietvertas) jūs varat palīdzēt citiem atgūt izpratni par līdzcilvēkiem un apkārtējo pasauli.


    Kaut arī šeit ir dota tikai daļa no visas tehnoloģijas, ko izveidoja Habbards par šo tēmu, tā ir pietiekama, lai izmainītu jūsu pieeju dzīvei. Un tās pielietojums palīdzēts jums gūt panākumus jebkurā cilvēka aktivitātes aspektā.


    Ja tik tiešām sapratnes trūkums ir cilvēku problēmu avots, iedomājieties, kāds būtu viņa potenciāls, ja šo šķēršļu nebūtu! Miljoniem cilvēku, kas pielieto šīs zināšanas, sasniedz tādus augstumus, par kuriem viņi kādreiz tīkas sapņoja, un veiksmīgi palīdz citiem paveikt to pašu.