Kā risināt konfliktus

Kā risināt konfliktus

Īss apraksts:     Šķiet, ka cilvēkiem bieži vien ir grūtības vienam ar otru saprasties. Notiek ģimenes strīdi, kaimiņi nonāk līdz kautiņiem, valstis vērš viena pret otru ieročus. Bet vai tam tā vajadzētu būt?    A... Подробнее
* Valoda:
Lasīt fragmentu: Ir pieejams
3.00€

    Šķiet, ka cilvēkiem bieži vien ir grūtības vienam ar otru saprasties. Notiek ģimenes strīdi, kaimiņi nonāk līdz kautiņiem, valstis vērš viena pret otru ieročus. Bet vai tam tā vajadzētu būt?

    Antropologi, sociologi, psihologi un citi saka, ka tā ir jābūt. Novērojot cilvēka ilgstošu ķildīgo uzvedību, viņi apgalvo, ka cilvēkam ir zvēru instinkti, ka viņš ir pēc savas būtības ir antisociāls un cietsirdīgs.

    Patiesībā cilvēks ir diezgan miermīlīgs. Tomēr gan atsevišķus cilvēkus, gan veselas grupas var novest līdz naidam un vardarbībai.

    Pētot vardarbības cēloņus, L. Rons Habbards atklāja fundamentālu un dabisku cilvēcīgo attiecību likumu, kurš izskaidro to, kādēļ bieži ir tik grūti atrisināt cilvēku starpā radušos konfliktus. Un viņš iedeva cilvēcei ārkārtīgi vērtīgu līdzekli, kas ļauj atrisināt jebkuru konfliktu, vai tas būtu strīds kaimiņu, strādnieki vai valstu starpā.

    Šajā nodaļā jūs atklāsiet to, kā palīdzēt citiem cilvēkiem pārvarēt savstarpējās domstarpības un atjaunot miermīlīgas atiecības. Miers un harmonija cilvēku starpā var kļūt par realitāti, nevis palikt tikai kā sapnis. Tieši plašais šī likuma pielietojums radīs šādu realitāti.