Kā pielietot Dianētiku (DVD)

Kā pielietot Dianētiku (DVD)

Īss apraksts: DVD “Kā pielietot Dianētiku” – ir ne tikai ceļvedis cilvēka prāta pasaulē, tā satur principus un procedūras, ko pielieto miljoniem cilvēku visā pasaulē, lai sasniegtu stāvokli, par kuru cilvēks sapņo... Подробнее
* Valoda:
Lasīt fragmentu: Ir pieejams
23.00€
DVD “Kā pielietot Dianētiku” – ir ne tikai ceļvedis cilvēka prāta pasaulē, tā satur principus un procedūras, ko pielieto miljoniem cilvēku visā pasaulē, lai sasniegtu stāvokli, par kuru cilvēks sapņojis kopš pirmsākumiem – stāvokli, ko sauc par Klīru.


Šī videoprezentācija balstās uz grāmatu “Dianētika: mūsdienu zinātne par garīgo veselību" un papildina to.

Filma “Kā pielietot Dianētiku” ilustrē katru Dianētikas komponenti: dinamikas, analītisko prātu, reaktīvo prātu, katru ingrammas tipu, piedzimšanu, prenatālo periodu, katru emociju, dzīvības spēku, stāvokli Klīrs un daudz ko citu. Filmā līdz ar  vismūsdienīgāko video efektu pielietojumu ir viss, lai jūs ieraudzītu pilnu reaktīvā prāta struktūru un uzzinātu, kā no tā atbrīvoties. Demonstrācija seko demonstrācijai tā, ka jūs izpētāt katras oditinga tehnikas pielietojumu praksē. Tas viss secīgi attēlots atsevišķās sadaļās, kuras palīdz jums oditēšanas gaitā apgūt katru no šiem principiem.