Instrumenti darba vietas sakārtošanai

Instrumenti darba vietas sakārtošanai

Īss apraksts:     Ražošanas produktivitātes pazemināšanās, masveida atlaišanas, sliktas attiecības starp vadību un darbiniekiem, priekšniecības nekompetence un negodīgi biznesa darījumi slikti iespaido darba vidi ... Подробнее
* Valoda:
Lasīt fragmentu: Ir pieejams
3.00€

    Ražošanas produktivitātes pazemināšanās, masveida atlaišanas, sliktas attiecības starp vadību un darbiniekiem, priekšniecības nekompetence un negodīgi biznesa darījumi slikti iespaido darba vidi Tādēļ nav jābrīnās, ka miljoniem cilvēku darbs ir stresa un nemiera avots.

    Kā paaugstināt darba efektivitāti un produktivitāti. kā tikt galā ar sarūgtinājumiem un haosu darba vietā, kā pārvarēt nogurumu - tie ir jautājumi, kurus risina visi - gan vadītāji, gan padotie. Šo jautājumu veiksmīgs risinājums varētu sniegt lielāku drošību un arī lielāku apmierinātību.

    Šī nodaļa satur dažus principus un tehnikas, ko ir izstrādājis L. Rons Habbards, lai tos varētu izmantot darba vietās. Jo no darba, kā cilvēka dzīves nozīmīgākas aktivitātes, var gūt ienākumu un gandarījumu - un tādam tam arī jābut. Pielietojot dzīvē šeit izklāstīto informāciju, Jūs spēsiet atrisināt problēmu.