Dzīves dinamikas

Dzīves dinamikas

Īss apraksts:     Jau gadu tūkstošiem cilvēks ir pūlējies izprast savu nozīmi šajā materiālajā pasaulē. Kā viņam iegūt mieru un veidot attiecības ar tuvākajiem? Par ko viņš patiešām ir atbildīgs un kam viņš ir atb... Подробнее
* Valoda:
Lasīt fragmentu: Ir pieejams
3.00€

    Jau gadu tūkstošiem cilvēks ir pūlējies izprast savu nozīmi šajā materiālajā pasaulē. Kā viņam iegūt mieru un veidot attiecības ar tuvākajiem? Par ko viņš patiešām ir atbildīgs un kam viņš ir atbildīgs?

    Vēl nekad cilvēki nav ieguvuši pilnīgas atbildes uz šiem jautājumiem, ne antīkie grieķi, ne mūsdienu materiālistiskie domātāji.

    Un tā tas turpinājās līdz L. Rons Habbards sasniedza ilgu meklēto mērķi: atklāja visas dzīves pamat principu, kopsaucēju, ar kura palīdzību patiešām iespējams izprast gan cilvēkus, gan dzīvi.

    Pēc šī sasnieguma parādījās ļoti daudzi atklājumi, kas atklāja cilvēka un dzīves patieso dabu.

    Principi, kas aprakstīti šajā bukletā, palīdz atrisināt mūžseno labā un ļaunā morālo dilemmu un paceļ cilvēku uz augstāku saprāta līmeni. Ar tiem cilvēks var sakārtot dažādus izdzīvošanas faktorus un, būdams izvēles priekšā, nekļūdīgi pieņemt pareizo lēmumu un sasniegt jaunus mērķus, kas iespējami viņa dzīvē.

    Rons Habbards izvērš šos principus daudzos citos savos darbos un lekcijās. Šajā bukletā tiek aplūkota lietas būtība un praktiskā pieeja laimīgai dzīvei, ko var izmantot miljoniem cilvēku.