Dianētika: sākotnējās tēzes

Dianētika: sākotnējās tēzes

Īss apraksts: Kā un kādēļ darbojas oditings? Šajā grāmatā L. Rons Habards pirmo reizi aprakstīja Dianētiku. Sākotnēji cilvēki nodeva no rokas rokā šīs grāmatas manuskriptu, taču pavisam drīz grāmata tika ko... Подробнее
* Valoda:
Vāku veidi:
Lasīt fragmentu: Ir pieejams
17.00€

Kā un kādēļ darbojas oditings? Šajā grāmatā L. Rons Habards pirmo reizi aprakstīja Dianētiku. Sākotnēji cilvēki nodeva no rokas rokā šīs grāmatas manuskriptu, taču pavisam drīz grāmata tika kopēta un izplatījās kopiju veidā, izsaucot milzīgu cilvēku interesi. Runas par šiem atklājumiem radīja tādu pieprasījumu pēc papildus informācijas par šo jauno tēmu, ka Rons Habards nolēma, ka vienīgais veids, kā atbildēt uz visiem jautājumiem, ir uzrakstīt grāmatu. Tā radās grāmata “Dianētika: mūsdienu zinātne par garīgo veselību”, kura mūsdienās ir kļuvusi par populārako grāmatu par pašpalīdzību no visām jebkad publicētajām grāmatām.

Uzziniet, kā viss sakās. Uzziniet, kas atrodas Dianētikas atklājumu pamatā: sākotnējās Aksiomas, eksistences dinamiskais princips, analītiskā un reaktīvā prata anatomija, dinamikas, Toņu Skala, Oditora kodekss un pirmais stāvokļa Klīrs apraksts. Šeit arī tiek aprakstīti likumi, kuri izskaidro, kā un kādēļ darbojas oditings.


DIANĒTIKA: sākotnējās tēzes video

Sāksim grāmatas aprakstu ar Autora redzējumu:

Dianētikas uzdevums ir palīdzēt cilvēkam pāriet pāri neracionālās, tikai un vienīgi reaktīvās domāšanas aizai un uzsākt jaunu posmu – radošu virzību pretim visaugstākajam mērķim. 

Sākotnēji Rons Habards gribēja šo grāmatu veltīt mediķiem, un iedeva to izlasīt dažiem paziņām. Rezultātā grāmata kļuva par “pagrīdes” bestselleri, un pat pats autors nevarēja skaidri noteikt, cik daudz šīs grāmatas kopiju ir klīst pasaulē. Grāmata “Dianētika: sākotnējās tēzes” bija priekšvēstnesis citai grāmatai, kas iznāca dažus gadus vēlāk, jo vārds “tēzes” nozīmē kaut kā īsu pierakstu. Tā, Rons Habards “uz ātru roku” veica uzmetumus  par tēmu Dianētika, svaigas piezīmes un novērojumus, kuri palīdzēja daudziem cilvēkiem tikt skaidrībā attiecībā uz viņu dzīves situācjām. Kad Ronam Habardam, jau bija pietiekami daudz pētījumu rezultātu, tapa viņa slavenā grāmata “Dienētika: mūsdienu zinātne par garīgo veselību”. Tas būs vēlāk, bet grāmatā “Dianētika: sākotnējās tēzēs” Jūs uzzināsiet, kā viss sākās, jo šeit ir atrodami visi Dienētikas galvenie atklājumi un vienādojumi, starp kuriem: