Bērni

Bērni

Īss apraksts:     Lielākā daļa vecāku nav iemācīti kā uzaudzināt veselu, laimīgu bērnu. Šajā procesā lielākā daļa vecāku pieļauj kļūdas neskatities uz to, ka rīkojas labāko nodomu vadīti. Ir tik ierasts redzēt ... Подробнее
* Valoda:
Lasīt fragmentu: Ir pieejams
5.00€

    Lielākā daļa vecāku nav iemācīti kā uzaudzināt veselu, laimīgu bērnu. Šajā procesā lielākā daļa vecāku pieļauj kļūdas neskatities uz to, ka rīkojas labāko nodomu vadīti. Ir tik ierasts redzēt nelaimīgas ģimenes, kur valda konflikts starp bērniem un vecākiem.


    Tās nav normālas attiecības. Īstenībā no tām varētu mierīgi izvirīties. L. Rons Habbards izstrādāja daudzas metodes kā atklāt gan, bērnu gan vecāku labākās īpašības. Šajā bukletā jūs varēsiet izlasīt par dažām no šīm metodēm, un atklāt to kā izaudzināt bērnu garīgi spēcīgu; kā izaudzināt bērnu, kurš vēlās līdzdarboties ģimenē; kā palīdzēt bērnam ātri tikt galā ar ikdienas strīdiem un dzīves likstām.


    Bērnu audzināt vajadzētu sniegt prieku vecākiem. Bērna audzīšana ir viena no cilvēku pieredzēm, kas dod lielus augļus. L. Rona Habbarda tehnoloģijas principu pielietošana bērna audzināšanā var darīt bērnus laimīgus, mīlošus un strādīgus. Viņi var kļūt par savas sabiedrības vērtīgiem locekļiem.