Pētījumi

Pētījumi

Īss apraksts:     Daudz cilvēki izdzīvo savu lielāko tiesu kā pagadās, izmisīgi meklējot idejas, lai izskaidrotu kāpēc viņu projekti uzlabojas vai pasliktinās, kāpēc viņi ir veiksmīgi vai tādi nav. Tomēr minēšanām... Подробнее
* Valoda:
Lasīt fragmentu: Ir pieejams
3.00€

    Daudz cilvēki izdzīvo savu lielāko tiesu kā pagadās, izmisīgi meklējot idejas, lai izskaidrotu kāpēc viņu projekti uzlabojas vai pasliktinās, kāpēc viņi ir veiksmīgi vai tādi nav. Tomēr minēšanām un "nojautām" nevar ļoti uzticēties. Bez zināšanām kā patiesībā pētīt situācijas, labas vai sliktas, un iegūt īstos faktus, persona atrodas neizvērtēto datu jūras viļņu varā.

    Precīzs pētījums, faktiski, ir reta parādība. Kad cilvēks nesaprot notiekošo, viņam ir tendence pieņiem pirmo  piedāvāto izskaidrojumu, vienalga cik kļūdains tas būtu. Tādējādi pētījumu tehnoloģija reālajā dzīve netiek ne pielietota, ne bagātināta. Tomēr L. Rons Habbards izdarīja izrāvienu loģikas un spriestspējas jomā, kas deva iespēju atklāt pirmo patiesi efektīvo veidu kā meklēt un konsekventi atrast patiesos lietu cēloņus.

    Zināšanas par to kā pētīt, dod cilvēkam spēju virzīties caur nejaušiem faktiem un viedokļiem un atrast patiesos panākumu vai neveiksmju cēloņus visos dzīves aspektos. Patiesi uzzinot to, kāpēc lietas ir tādas kādas tās ir, cilvēks ir spējīgs izlabot vai uzlabot jebkuru situāciju - šī ir nenovērtējama tehnoloģija visu profesiju pārstāvjiem.

Jūsu atsauksme: Piezīme: HTML netiek atbalstīts, lūdzu izmantojiet standarta tekstu!
Jūsu Vārds:
Vērtējums:
Turpināt